Правила мінної безпеки для дітей, які повертаються у звільнені міста | DOVIDKA.INFO

Третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Батьки мають розповідати про міни дітям, аби їх уберегти. Ваші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види. І знати, як діяти, коли знайшов міну.

 Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації. 

Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації. 

Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток різні побутові предмети, зокрема, іграшки. У новому відео (https://youtu.be/698AISIpi0Y) від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя. 

 

від Dovidka.info та МінРеінтеграції на YouТube-каналі SPRAVDI пояснюємо дітям, що обачність нині на першому місці. А також розповідаємо основні правила поведінки з вибуховими предметами. Покажіть це відео вашим дітям та порадьте ознайомитись. Це може врятувати життя. 

правила дорожнього руху для школярів.pdf
Adobe Acrobat Document 210.1 KB
ПОЖЕЖНА ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА.pdf
Adobe Acrobat Document 705.3 KB

 Порядок дій під час виникнення надзвичайних ситуацій_Класифікація надзвичайних ситуацій. Радіаційне забруднення

Плакат №3 Порядок дій під час виникнення
Adobe Acrobat Document 3.8 MB
Памятка щодо НС.pdf
Adobe Acrobat Document 395.0 KB
Памятка ЦЗ.pdf
Adobe Acrobat Document 571.7 KB
Отруйні рослини та гриби.pdf
Adobe Acrobat Document 136.1 KB
Основні правила поведінки на воді.pdf
Adobe Acrobat Document 258.0 KB
Легкозаймисті токсичні матеріалли.pdf
Adobe Acrobat Document 270.5 KB
вибухонебезпечні предмети 2.pdf
Adobe Acrobat Document 224.2 KB
вибухонебезпечні предмети.pdf
Adobe Acrobat Document 1.7 MB

Цивільний захист

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Сайти філій школи

Тихоставська філія

Червонівська філія

Відділ освіти, молоді і спорту

ОСВІТА